WildVampires
WildVampires
WildVampires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Prisijunk ir Tu! :))
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Fontanas

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias




Fontanas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Fontanas   Fontanas Empty15/1/2013, 14:49

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Fontanas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fontanas   Fontanas Empty17/2/2013, 14:13

Ateina čia Gabe ,nes panoro pakvėpuoti grynų oru. Nueina prie fontano krašto ir pažvelgia ten kur buvo neaptaškyta vandens. Atsisėdo ant ten ir susimetė koja ant kojos. Pažiūrėjo į savo baltą iphone ir spaudinėja mygtuką ,kad surastu interneto ryšį. Ieško ,ieško to ryšio ir nesuranda. Suraukė nosiuką ir įmetė savo telefoną į fontaną ir prikando lūpą ,kodėl ji taip padarė? Pačiai pagailo savo telefono. Rankomis pasirėmė į fontano kraštą ir mėgaujasi saulute kuri spigina jai į veidelį.
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
If I could write you a song to make you fall in love I would already have you up under my arm
Damon Salvatore


Pranešimų skaičius : 859
WildVampinai nuo : 2012-12-25
Amžius : 26
Miestas : Mystic Falls/Vilnius.
Credit : icon: scaryselly gif: thumblr

Fontanas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fontanas   Fontanas Empty17/2/2013, 17:00

Keliaudamas link miško pasimaitinti, Deimonėlis ėjo pro taip seniai matytą fontaną, ant kurio sedėjo dar seniau matyta mergina. Dar ne iš karto pamatęs tą merginą Deimis sustojo ir kiek arčiau priėjęs įsižiūrėjo į ją. Daug jis tų vienadienių lovos partnerių turėjęs, tad vos ne kiekvieną mielą dieną taip prie ko nors ir prisišilina, bandydamas atsiminti personą. - Gabe? - paklausęs merginos ar tai ji jau stovėjo priešais ją ir kilstelėjęs antakėlį sumirksėjo akutėmis. Jam ir ankščiau patiko Gabė, iki tol kol nepareiškė, jog žino, jog jis vampyras. Nuo to laiko vaikinas vengė jos, nežinia, kas užeis žmogeliui į galvą, dar išplepės visam miesteliui, kad Deimonas vampyras, o tada ir ne tik ją reikės pakasti po žemėmis, bet ir visą miesteliūkštį.
Atgal į viršų Go down
https://wildvampires.forumlt.com
Svečias
Svečias




Fontanas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fontanas   Fontanas Empty17/2/2013, 17:10

Pakėlė savo mėlynas akis ir šyptelėjo ir tarė. - Ne ,kokia Gabe tokios nepažįstu. - Pasakė ir pažiūrėjo į jį kaip į beprotį ,bet taip tyliai pradėjo kikenti ir po to juoktis. - Taip ta pati. - Palinksėjo ir pažiūrėjo pažvelgia į vietą kuri buvo sausa. - Sėsk, - Paplekšnojo per tą akmeninį atlošą ir pažiūrėjo į savo šviesius plaukus kurie buvo truputi atmesti ir jie vis pakildavo nuo švelnaus vėjo.
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
If I could write you a song to make you fall in love I would already have you up under my arm
Damon Salvatore


Pranešimų skaičius : 859
WildVampinai nuo : 2012-12-25
Amžius : 26
Miestas : Mystic Falls/Vilnius.
Credit : icon: scaryselly gif: thumblr

Fontanas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fontanas   Fontanas Empty17/2/2013, 17:20

- mm.. - nutesęs pats pasižiūrėjo į ją kaip į beprotę, bet nevermind. - o aš ir galvoju.. čia tu ar ne tu.. - šyptelėjęs savo firmine šypsena iš karto ją pradangino ir žvilgtelėjęs į jos ranką nelabai norėdamas, net pats nežino dėl ko, atsisėdo. - tai va.. smagu tave matyti.. kaip gyveni? kelintoje klasėje esi? Niekam nieko nepasakei? - iš kart prie reikalo pasukęs vaikinas, turėdamas omenyje ar niekam nepasakė, jog jis vampyras, šyptelėjo merginai, žinoma kalbėjo kiek su humoru.
Atgal į viršų Go down
https://wildvampires.forumlt.com
Svečias
Svečias




Fontanas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fontanas   Fontanas Empty17/2/2013, 17:27

Pažiūrėjo į jį ir tarė. - Nepasitiki? Žinok galvojau ,ai pasakysiu visam miesteliui jog Deimonas vampyras žinai noriu ,kad visi į mane žiūrėtu kaip į nesveika. - Pavarto akis ir prikando apatinę lūpą. - Ne niekam nesakiau ,juk sakiau jog neakysiu. - Akis nusuko nuo jo ir pažvelgia į vandenį fontano ir ranka prilietė tą vandenį.
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
If I could write you a song to make you fall in love I would already have you up under my arm
Damon Salvatore


Pranešimų skaičius : 859
WildVampinai nuo : 2012-12-25
Amžius : 26
Miestas : Mystic Falls/Vilnius.
Credit : icon: scaryselly gif: thumblr

Fontanas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fontanas   Fontanas Empty17/2/2013, 18:49

- žinai, aš niekuom nepasitikiu. - nusišypsojo primerkdamas akeles. Susimąstęs sedėjo čia, vis galvojo kodėl jis taip nenori jos užkalbėt. Net pats negalėjo įvardyti priežasties. - tai.. neatsakei į visus klausimus? - susiraukęs stebėjo merginą žaidžiančia su vandieniu iš purvino fontano. Užmatė dar kažkokį telefoną jame plaukiojantį. Labiau pasilenkęs dasiekė jį pašluostė į kelnes. - o ką radau, bus mano. - pakilnojo antakiukus, žinojo, jog tai merginos telefonas, tad tyčia ją paerzindamas įsidėjo jį į kelnių kišenę.
Atgal į viršų Go down
https://wildvampires.forumlt.com
Svečias
Svečias




Fontanas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fontanas   Fontanas Empty17/2/2013, 19:01

-Tai kodėl manęs neužkalbėjai ar kažkas panašaus? - Paklausė jo prikandusi lūpos ,nes nesuprato kodėl jis to nepadarė jei nepasitiki. - Atsakiau į tą klausimą kuris tau rūpėjo. - Ranka užsikišo savo plaukų sruogą už ausies. - Na mokyklą jau baigiau ,o gyvenu tikri gerai. - Pažvelgia į savo telefoną ir tarė. - Ei! čia mano telefonas gi čia privatus numeriai ,man jo reikia. - Bando atimti savo telefoną.
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
If I could write you a song to make you fall in love I would already have you up under my arm
Damon Salvatore


Pranešimų skaičius : 859
WildVampinai nuo : 2012-12-25
Amžius : 26
Miestas : Mystic Falls/Vilnius.
Credit : icon: scaryselly gif: thumblr

Fontanas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fontanas   Fontanas Empty18/2/2013, 01:12

Galvodamas ką atsakyti merginai kiek susikrimto, nes pats nerado atsakymo į šį klausimą. - geras klausimas. Iš tikrųjų net pats nežinau. Gal man tiesiog nusibodo.. - turėdamas galvoje "užkalbėjimus", šyptelėjo merginai. Kai ši pareiškė Deimonėliui, jog telefonas jos prunkštelėjo ir pasislinko toliau nuo jos. - jo,jo, Tavo.. Tik kažkaip jis čia gulėjo, kol aš jo nepastvėriau. - pasižiūrėjo į vandenį. - nu,nu, ir ką? lysi man į kelnes dabar? - žiūrėdamas į merginą pakėlė antakiukus viršun, kai vis bandė visaip atsiimti telefoną, nes jis jau buvo Deimonėlio kišenėje ir kažin ar mergina būtų išdrįsusi kišti rankas prie jo, kažkur, netoli, esančių lytinių organų.
Atgal į viršų Go down
https://wildvampires.forumlt.com
Svečias
Svečias




Fontanas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fontanas   Fontanas Empty18/2/2013, 08:33

-Originalus atsakymas. - Sukikena ir apžiūrėjo visą parką ir visus čia lakstančius vaikus ,atsibodo jai tuos vaikus stebėti tai nusuko žvilgsnį į Deimoną. - Tai aš jį ten įmečiau ,nes man neprisijungė internetas. - Palinksėjo ir pažiūrėjo į jo kelnes. - Pff ,lyg tai man keltu rūpesčių. - Greit iš jo kelnių pasiima telefoną ,gerai ,kad ne ką nors kitą. - Na va ir mano telefonas. - Nusišypso tokia labai gražia šypsena bei įmeta savo telefoną atgal į delninuke kur jis ir turėjo būti.
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
If I could write you a song to make you fall in love I would already have you up under my arm
Damon Salvatore


Pranešimų skaičius : 859
WildVampinai nuo : 2012-12-25
Amžius : 26
Miestas : Mystic Falls/Vilnius.
Credit : icon: scaryselly gif: thumblr

Fontanas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fontanas   Fontanas Empty18/2/2013, 10:07

- Džiaugis, jog tik tai su atmintimi likai. - mostelėjo galvele ir visai nesipriešino kai ši iš jo atėmė telefoną. Išgirdusi, jog ši įmetė telefoną dėl tokios kvailos priežasties tik tai rankele galvą užsidengė. - Tu įmetei iphone'ą į šaltą, purviną vandienį, vien dėl to, jog nebuvo wifi? - papurtė galvele, nu visai ji jam durneliukė atrodė, bet ai jam patiko tokios.
Atgal į viršų Go down
https://wildvampires.forumlt.com
Svečias
Svečias




Fontanas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fontanas   Fontanas Empty18/2/2013, 10:27

-Gal dar skraidyti iš to džiaugsmo pradėti? - Paklausė jo ir pavartė savo akutes. - Taip įmečiau ,juk čia wifi ,jis svarbiau už patį telefoną ir man sakė tie pardavėjai jog bus wifi visuose miestuose ir gamtoje. - Žiūri į jį ir susikėlė koja ant kojos.
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
If I could write you a song to make you fall in love I would already have you up under my arm
Damon Salvatore


Pranešimų skaičius : 859
WildVampinai nuo : 2012-12-25
Amžius : 26
Miestas : Mystic Falls/Vilnius.
Credit : icon: scaryselly gif: thumblr

Fontanas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fontanas   Fontanas Empty18/2/2013, 10:41

- tai tave apmovė. - šyptelėjo merginai. - gamtoje.. - tyliai purtydamas galvą nusijuokė ir pakilo nuo savo sedėjimo vietos, bo šikniuką jam jau nuskaudo. - na, nori kur nors eiti ar tave čia palikti vieną, kad galėtum pamėtyti telefoną į fontaną? - pakilnojęs antakėlius susikišo rankas į kelnių kišenes.
Atgal į viršų Go down
https://wildvampires.forumlt.com
Svečias
Svečias




Fontanas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fontanas   Fontanas Empty18/2/2013, 10:45

-Dabar jaučiuosi lyg būčiau blone. - Pasakė pati sau ir sukikeno ir pažvelgia į Deimį. - Ai ,galėsiu telefona paskandinti vėliau ,o dabar einam ,nes tie vaikai mane gąsdina. - Kaip visada kažką nusišnekėjo. Atsistojo ir ranka nusivalo savo šikniuką. - Na tai pasakok kaip tau sekasi? - Paklausė jo.
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
If I could write you a song to make you fall in love I would already have you up under my arm
Damon Salvatore


Pranešimų skaičius : 859
WildVampinai nuo : 2012-12-25
Amžius : 26
Miestas : Mystic Falls/Vilnius.
Credit : icon: scaryselly gif: thumblr

Fontanas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fontanas   Fontanas Empty18/2/2013, 11:53

Pasižiūrėjęs į linksmai žaidžiančius vaikus ir visai nebaisius, nei gąsdinančius, keistai atsuko žvilgsnį į merginą. mąstė, ar čia jam kažkas negerai, ar jai, bet turbūt, jog pastarasis variantas. - tai gal kurnors nueinam, tada jau klausk kaip man sekasi, - šyptelėjęs vaikinas atsiduso. - tai kur nori traukti?
Atgal į viršų Go down
https://wildvampires.forumlt.com
Svečias
Svečias




Fontanas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fontanas   Fontanas Empty18/2/2013, 12:08

O ją tie vaikai gąsdino atrodė tokie per daug garsus ,spygavo ir pnš. - Nu gerai paklausiu vėliau. - Pavarto savo mėlynas akis. Susimąsto kur jie galėtu nuvaryti ir šypteli sugalvojus gera idėja. - Varom į naktinį klubą! - Suriko ne per garsiai ir iškėlė kelioms sekundėms ranką.
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
If I could write you a song to make you fall in love I would already have you up under my arm
Damon Salvatore


Pranešimų skaičius : 859
WildVampinai nuo : 2012-12-25
Amžius : 26
Miestas : Mystic Falls/Vilnius.
Credit : icon: scaryselly gif: thumblr

Fontanas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fontanas   Fontanas Empty18/2/2013, 16:14

Išgirdusi kur ji norėjo eiti kiek sutriko. - amm.. nee.. aš ten nebesilankau. Gal kur ramiau? - abejojo Deimis dėl savęs, dar užsimanys prisigerti ir vėl su šita naktelę praleis. Nenori jis rizikuoti. Juk beprotiškai įsišikęs Eleną, nenori jos apgaudinėti net jai ir nežinant.
Atgal į viršų Go down
https://wildvampires.forumlt.com
Svečias
Svečias




Fontanas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fontanas   Fontanas Empty18/2/2013, 16:19

-Dieve koks tu nuobodus tapai. - Išreiškė savo mintis kiek per garsiai. - Gerai tada......ammmm kokia nors kavukė gal? - Paklausė jo ,nežino jį šiaip daug vietų čia ,nes dažniausia lankosi klubuose ar prekybos centruose.
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
If I could write you a song to make you fall in love I would already have you up under my arm
Damon Salvatore


Pranešimų skaičius : 859
WildVampinai nuo : 2012-12-25
Amžius : 26
Miestas : Mystic Falls/Vilnius.
Credit : icon: scaryselly gif: thumblr

Fontanas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fontanas   Fontanas Empty18/2/2013, 16:53

pavartaliojo akeles išgirdęs jos "tylų" pagalvojimą. - tai.. Mystic Grill'is? - pakilnojo antakius, kaip ir baras, tau turėtų patikti. - kiek vyptelėjo ir pats pasivalė subiniuką, bo dar su kokiu aplipusių ar šlapiu nueis.
Atgal į viršų Go down
https://wildvampires.forumlt.com
Sponsored content





Fontanas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Fontanas   Fontanas Empty

Atgal į viršų Go down
 
Fontanas
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
WildVampires :: Parkas-
Pereiti į: